Головна » 2016 » Лютий » 24 » День патріота
День патріота

19 лютого до Дня вшанування героїв Небесної сотні у стінах«ЛНВК ЗОШ І-ІІст.№ 7- природничий ліцей» відбувся патріотичний захід -  День патріота.

У цей день ми нібито поринули у справжню історію створення Незалежної України. Кожен клас став куренем, який мав свою назву, девіз і патріотичний дух. Також вони показали свої чудові флешмоби. Милували око народні вишиванки, у які були одягнені учні та вчителі  нашої школи.  Від самого ранку у школі проходили різні цікавинки. Однією з них була вікторина «Як ми знаємо історію нашої держави». Кожен учень, зайшовши в школу, давав відповіді на запитання.

Ми вшанували пам’ять Небесної сотні та героїв АТО хвилиною мовчання.  У нашому залі був присутній справжій патріот України , воїн,  захисник, учасник АТО - Крук Генадій Вікторович.

Зворушливі слова долинули до сердець кожного, оскільки патріотизм кожного із нас, любов до ближнього і до країни поведуть нашу державу вперед! Наш захід закінчився такими словами:" Безсмертні душі вбитих і закатованих відійшли у небеса, але вони вічно житимуть в народній пам’яті, бо "Герої не вмирають"

Переглядів: 150 | Додав: School7 | Рейтинг: 0.0/0