Головна » 2015 » Листопад » 13 » День української писемності
День української писемності

9 листопада у школі  відбулася низка заходів, присвячених Дню української писемності та мови.  Було проведено бібліотечні уроки, учнівські лекторії та години спілкування, під час яких учні дізналися про історію свята, про життя Нестора-Літописця та про сучасний стан української мови. Окрім того, кабінетах української мови та літератури були організовані тематичні виставки, підготовлено спецвипуски шкільних літературних газет «Сузір’я слова», присвячених цій даті. З метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови як духовного потенціалу нації, виховання високої мовної культури учні та вчителі долучилися до акції «Всеукраїнський радіодиктант національної єдності», написавши диктант «Радіодиктант національної єдності  – п'ятнадцять  років».  Також у день свята  стартував ХV Міжнародний конкурс з української мови ім.Петра Яцика.

Одним із цікавих заходів було літературно-мистецьке свято, підготовлене учнями 10-Б та 8-Б класів "Мово наша солов'їна".

Переглядів: 128 | Додав: School7 | Рейтинг: 0.0/0