Головна » 2014 » Жовтень » 28 » День визволення України від німецько-фашистських загарбників
День визволення України від німецько-фашистських загарбників

28 жовтня 2014 року в « ЛНВК ЗОШ І-ІІ ст.№7 – природничий ліцей » відбувся квест, приурочений 70-й річниці з Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників.

Даний захід був проведений спільно з членами  Волинської округи скаутської організації « Пласт – ПСОУ» та учнями школи за сприянням директора школи Карюк Н.В., заступника директора з виховної роботи Хайнацької Т.В., педагогів-організаторів Михальчук Б.А., Риковської Н.М., учителя музичного мистецтва Сеник Т.В.

На початку заходу цікаво та змістовно пройшла година спілкування, присвячена подіям 1941-1945 років та знайомству з роботою скаутської  організації « Пласт – ПСОУ», яка підпільно діяла в роки Великої Вітчизняної війни. У квесті взяли участь учні 5-8-х класів. Школярі під керівництвом пластунів виконували різноманітні завдання: розкладали намети, співали українські пісні, відповідали на запитання, пов’язані з історичними подіями того часу.

На завершення заходу учні були нагороджені грамотами та солодкими подарунками. Діти весело та з користю провели вільний час. Захід патріотичного спрямування завершився флешмобом та покладанням квітів на меморіальному комплексі  "Вічна слава".

Переглядів: 350 | Додав: School7 | Рейтинг: 0.0/0