Головна » 2018 » Жовтень » 12 » екологічна експедиція
екологічна експедиція

10 жовтня 2018 р. учні 11-их класів здійснили екологічну експедицію до перлини Волинського Полісся  - Черемського природного заповідника, що розташований у північній частині Маневицького району на межі з Володимирецьким районом Рівненської області. Загальна площа території – 2975,7 га. Черемське болото, яке займає центральну частину заповідника, відноситься до категорії водно-болотних угідь міжнародного значення і охороняється згідно із вимогами Рамсарської конвенції. На території заповідника відсутні населені пункти, лінії електропередач, дороги з твердим покриттям. Створені льодовиком ландшафти дещо ізольовані від сучасної цивілізації через погану прохідність, заболоченість, віддаленість від населених пунктів. Але саме  тут збереглись унікальні та типові представники флори і фауни.

Тут можна відчути красу і велич поліської природи, тут можна ознайомитися із побутом та своєрідністю життя поліщуків, і тут просто можна забути про турботи великих міст.

Переглядів: 10 | Додав: School7 | Рейтинг: 0.0/0