Головна » 2018 » Вересень » 25 » Екскурсія до Луцького зоопарку
Екскурсія до Луцького зоопарку

Вже котрий рік поспіль здійснюється тісна співпраця між учнями 3-Б класу, вчитель Кльоц Оксана Євгеніївна і Волинським обласним центом еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді. Школярі є активними учасниками екологічних заходів, учасниками конкурсів, різних акцій.

21 вересня  юних природолюбів екологічний центр   запросив на  безкоштовну екскурсію до Луцького зоопарку.

Третьокласники мали нагоду поспостерігати за улюбленими тваринами, фотографувати їх, зняти  відео; милуватися красою довкілля. Очікуваним та найприємнішим для юних екологів було те, що кожен зміг почастувати білочок горішками, лебедів та качок – хлібом.

Захопленню, радості, здивуванню у школярів не було меж. Пропонуємо і вам залучатися до своїх маленьких й  великих відкриттів. Цікаве завжди поряд.

Переглядів: 13 | Додав: School7 | Рейтинг: 0.0/0