Головна » 2018 » Жовтень » 10 » Екскурсія у місто Острог
Екскурсія у місто Острог

Подорож – це завжди відкриття. Подорожуючи, ми відкриваємо для себе світ. Тільки вирушаючи у мандрівку, можна побачити  все те, про що читали чи чули. Подорожуючи, ми починаємо дивитися на речі по-новому, більше цінувати … І нарешті подорож – це яскраві враження, незабутні моменти життя, веселі спогади, безцінний досвід.

Саме тому учні 3-Б класу, батьки та класовод Кльоц О. Є., в останні вихідні вересня, вирушила у подорож. Мандрівники відкрили для себе місто Острог (з його 900-літньою історією), Острозький замок, Острозьку академію та друкарню. Було цікаво дізнатися про це стародавнє місто, оглянути визначні місця. Відвідали і  найромантичніше місце України  - Тунель кохання, розташований біля селища Клевань. Лісова дорога у казку вразила всіх своєю красою.

Подорожуйте, відкривайте щось нове для себе, пізнавайте світ.

Переглядів: 10 | Додав: School7 | Рейтинг: 0.0/0