Головна » 2017 » Вересень » 21 » Формула правильного вибору професії «Хочу-Можу-Треба»
Формула правильного вибору професії «Хочу-Можу-Треба»

Одинадцятикласники  комунального закладу «Луцький  навчально-виховного комплекс загальноосвітня  школа І-ІІ ступенів  №7 – природничий  ліцей Луцької міської ради»  завітали 14 вересня 2017 року до Луцького міського центру зайнятості  з метою профорієтації старшокласників, вироблення у школярів свідомого ставлення до праці, професійного самовизначення  в  умовах  свободи  вибору  сфери  діяльності  відповідно  до  своїх  можливостей,  здібностей  і  з  урахуванням  вимог ринку праці.

Ліцеїстам  провели екскурсію центром зайнятості, ознайомили з інформаційним наповненням та секторами установи. Випускники пройшли тестування на визначення схильності до певного роду професій, ознайомилися із формулою правильного вибору професії «Хочу-Можу-Треба». Під час заходу переглянули анімаційні профорієнтаційні відеоролики  та презентацію «Професії майбутнього».

Переглядів: 36 | Додав: School7 | Рейтинг: 5.0/4
Дякуємо адміністраціі за дбайливе ставлення до наших дітей. Наша школа одна з найкращих шкіл в Украіні.
Просмотров: | Дата: 22.09.2017

Супер.Дуже сподобалося. Дякую навчальному закладу.
Просмотров: | Дата: 22.09.2017