Головна » 2016 » Березень » 19 » Фотоквест-7 «Все починається з дитини!»
Фотоквест-7 «Все починається з дитини!»

13 березня 2016 року в Луцьку  проводився Фотоквест-7 «Все починається з дитини!» на підтримку хворої дитини з ЗОШ №15 Лаць Анни (діагноз лімфогранулематоз ІІ ступеня)

Організаторами акції були: Управління освіти Луцької міської ради, міський учнівський парламент. «ЛНВК ЗОШ І-ІІ ст. № 7- природничий ліцей» приймав активну участь у фотоквесті. Учні школи на чолі з Президентом УР отримали конверт із завданнями-темами фотографій. Не дивлячись, що акція проводилась у вихідний день, діти зранку були готові перемагати, відчувати себе у ролі фотографів.

19 березня 2016 року – завершення  фотоквесту (оголошення результатів, урочисте вручення призів) та благодійний концерт.

Кошти виручені під час проведення акції будуть передані батькам хворої дівчинки.

Переглядів: 155 | Додав: School7 | Рейтинг: 0.0/0