Головна » 2015 » Жовтень » 22 » Конференція в місті Бресті
Конференція в місті Бресті

15 жовтня 2015 року відбулася міжнародна конференція у місті Бресті з теми: « Профілактика дитячих девіацій як умова стійкого соціального розвитку прикордонних територій» в рамках програми трансприкордонного співробітництва « Польща-Білорусь-Україна 2007-2013 ». Мета конференції – підбиття підсумків реалізації міжнародного проекту « Удосконалення роботи з підлітками девіантної поведінки ». Організатори конференції – управління освіти Брестського облвиконкому і державна установа освіти     « Брестський  обласний інститут розвитку освіти ». У роботі конференції брали безпосередню участь представники Управління Державної пенітенціарної служби України у Волинській області, представники Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, представники обласного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, педагоги та учні з КЗ « ЛНВК ЗОШ І-ІІст. № 7- природничий ліцей » та делегація з   міста Дрелюв Люблінського воєводства Республіки Польща.У рамках програми трансприкордонного спіробітництва « Польща-Білорусь-Україна 2007-2013 » з учнями КЗ « ЛНВК ЗОШ І-ІІст № 7 – природничий ліцей»  та з учнями з міста Дрелюв була проведена міжнародна гра «  Подорож крізь шкідливі звички », у ході якої діти  ознайомилися з павутиною соціальних мереж, опрацювали актуальну тему: « Репродуктивне здоров’я та відповідальність за сексуальну поведінку », навчались казати слово « НІ» у ризикованих ситуаціях. На завершення гри всі учасники мали змогу насолодитися святковою програмою « Дружба без кордонів », яку підготували учні « Центру додаткової освіти дітей та молоді м. Бреста ».

Переглядів: 109 | Додав: School7 | Рейтинг: 0.0/0