Головна » 2017 » Жовтень » 16 » ЛІС - ЦЕ КУЛЬТУРА ПОКОЛІНЬ
ЛІС - ЦЕ КУЛЬТУРА ПОКОЛІНЬ

3 жовтня 2017 року проведено  екологічну експедицію  за  маршрутом  «Луцьк – Маневичі (Маневицьке лісове господарство) – Маневицький район (Соф’янівське лісництво, Оконське лісництво) – Луцьк»  для учнів 10-Б, 10-Г класів.

Головний лісничий ДП «Маневицького лісового господарства»  Ляхович Роман Ігорович, лісничий  «Софянівського  лісництва»  Оласюк Іван Олександрович, лісничий «Оконського лісництва»  Мирка Андрій Володимирович  провели  екскурсію  основними природно-заповідними об’єктами: загальнозоологічним заказником «Соф’янівський резерват», гідрологічним заказником «Світлий», державним ботанічним заказником місцевого значення «Соф’янівський», гідрологічною  пам'яткою природи «Оконські джерела». Велику увагу лісівники приділяють охороні і захисту лісу, мають на озброєнні необхідні технічні засоби.

Школярі ознайомилися  лісовою продукцією, яка може використовуватися не тільки для харчування дорослого населення, але й для дитячого харчування, з рослинами та тваринами,  які занесені у Червону книгу України. Висловлюємо щиру вдячність працівникам ДП “Маневицьке лісове господарство” за змістовну екскурсію та незабутні враження.

Переглядів: 24 | Додав: School7 | Рейтинг: 5.0/3
Дякуємо за цікавий та змістовний екологічний похід
Просмотров: | Дата: 16.10.2017