Головна » 2018 » Січень » 26 » Літературні читання творів Нечуя-Левицького у бібліотеці
Літературні читання творів Нечуя-Левицького у бібліотеці

Вже традицією стало у луцькій бібліотеці-філії 10 проводити літературні читання творів українських авторів у виконанні заслуженого артиста України, письменника, читача бібліотеки Василя Гриба.

Користувачі  книгозбірні вже почули у професійному виконанні твори Григорія Сковороди, Остапа Вишні, а тепер була запропонована увазі глядачів творчість Івана Нечуя–Левицького. Адже в цьому році виповнюється 180 років від дня народження видатного класика української літератури. Прожив автор 80 років і цього року виповнюється 100 років як його не стало. Захід проведено для учнів 10-Б та 10-Г класів "ЛНВК ЗОШ №7-природничого ліцею" та активних користувачів бібліотеки.

Переглядів: 69 | Додав: School7 | Рейтинг: 0.0/0