Головна » 2018 » Серпень » 29 » Літня академія для молоді
Літня академія для молоді

У період з 05.08 по 10.08.2018 року у Звєжині (Польща) тривала Літня Академія для молоді з України, Білорусії та Польщі, на яку завдяки участі у транскордонній освітній кампанії, організованій Представництвом Програми PL - BY - UA 2014-2020 потрапила команда шкільного Євроклубу "Перспектива".

Літня Академія подарувала море позитивних емоцій та вражень. Учасники конкурсу подорожували мальовничим озером Соліна, побували у Біблійному саду, милувалися українською церквою, занесеною у спадщину ЮНЕСКО, підкорили гірську вершину (1400 м) та відвідали Бещадський національний парк. Учні побували у Музеї млинів в Устишках Дольних, взяли участь у майстер-класах з випічки пиріжків, відвідали найбільший у Польщі Музей під відкритим небом (м. Санок) та каталися на дрезинах.

Переконані, що цей незабутній відпочинок назавжди залишиться у наших серцях.

Переглядів: 25 | Додав: School7 | Рейтинг: 0.0/0