Головна » 2019 » Лютий » 26 » Людина починається з добра. Стоп булінг
Людина починається з добра. Стоп булінг

Усі ми в світ прийшли, щоб жити,
Добро творити на землі.
Учіться, діточки, любити,
Навчайтеся, поки малі.

Надія Красоткіна

З метою розширення уявлення дітей про таке поняття як доброта, формування уміння диференціювати ознаки доброго і злого, ознайомлення з терміном “булінг”,  14 лютого 2019 року заступником начальника відділу персоналу Головного територіального управління юстиції у Волинській області Боярчук Оксаною та головним спеціалістом з питань запобігання і виявлення корупції Головного територіального управління юстиції у Волинській області Кондаревич Іриною проведено виховний урок на тему: “Людина починається з добра. Стоп булінг” із учнями 1-В класу Комунального закладу "Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №7 - природничий ліцей" .

В ході уроку діти розв'язували цікаві ситуації, брали активну участь в їх обговоренні, навчались виховувати позитивне світосприйняття, бажання зростати добрими, чуйними та сприяти створенню дружнього дитячого колективу.

Переглядів: 49 | Додав: School7 | Рейтинг: 0.0/0