Головна » 2015 » Травень » 8 » Mіський семінар-практикум учителів німецької мови
Mіський семінар-практикум учителів німецької мови

28 квітня 2015 року у «ЛНВК ЗОШ І-ІІ ст. № 7- природничий ліцей» відбувся міський семінар-практикум учителів німецької мови з теми «Мотиваційний аспект вивчення другої іноземної мови засобами читання». У рамках семінару проведений урок у 8-А класі вчителем Л.В. Ткачук-Грушицькою на тему: «Дорогою німецьких казок». Учні успішно працювали над змістом казки «Бременські музиканти» братів Грим,  повторили минулий простий час, виконували лексичні та граматичні завдання за змістом казки, розв’язували кросворд, співали пісню героїв казки з мультфільму «Бременські музиканти». Учні отримали творче домашнє завдання: переказати казку від першої особи. Після уроку голова методичного об’єднання вчителів іноземних мов Якимчук Н.О. висвітлила  методичну тему «Мотиваційний аспект вивчення другої іноземної мови засобами читання». Керівник міської школи молодого педагога Качковська Н.В. ознайомила слухачів з питанням  використання тестових завдань з німецької мови при підготовці до ЗНО  у 2015 р. Підсумки семінару-практикуму підбила методист  методичного кабінету управління освіти Луцької міської ради Чухнова О.П., яка зазначила, що викладання німецької мови у навчальному закладі відбувається на належному  рівні. Педагоги мали можливість ознайомитися з досвідом роботи вчителя Ткачук-Грушицької Л.В. та ще раз переконатися, що від вибору текстового матеріалу залежить мотивація читацької діяльності учнів.

Переглядів: 168 | Додав: School7 | Рейтинг: 0.0/0