Головна » 2019 » Січень » 17 » Нова українська школа
Нова українська школа

Однією з основних концептуальних засад реформування в межах Нової української школи є створення сучасного освітнього середовища, яке сприяє творчому розвитку й мотивації учнів до навчання. Але створення освітнього простору має відбуватись одночасно та у зв’язку з оновлення школи в загалом, із запровадженням нових педагогічних підходів, новітніх форм і методів роботи.

Саме ці питання за круглим столом обговорювали на засіданні методичного об’єднання вчителі початкових класів. Педагоги переглянули презентацію «Нові  педагогічні підходи,  форми і методи роботи в Новій українській школі»; ознайомилися і стали учасниками ігор, які формують креативність, нестандартний підхід до вирішення поставленого завдання; демонстрували власний досвід.

Цікаві методи  і прийоми роботи в НУШ запропонувала практичний психолог школи Бондарук Р. В.

Новітні форми і методи роботи допоможуть педагогам працювати над тим, щоб кожен день перебування дитини в стінах рідної школи був яскравим, захопливим, незабутнім, творчим, пізнавальним…

Переглядів: 56 | Додав: School7 | Рейтинг: 0.0/0