Головна » 2015 » Жовтень » 1 » Олімпійський урок в школі
Олімпійський урок в школі

З  метою  популяризації  здорового  способу  життя  та  розвитку  фізичної  культури  і  спорту  серед  учнівської  молоді  в  ЗОШ N7  було організовано  і  проведено  олімпійський  тиждень  та  Всеукраїнський  олімпійський  урок.

Були  розроблені  певні  спортивні  заходи,  до  участі  в  яких  долучився  весь  учнівський  та  педагогічний  колектив.

Сьомого  вересня  провели  урочисте  відкриття  олімпійського  тижня. План  заходів  озвучили  в  шкільній  радіорубці.  Були  оформленні  стінгазети  та  виставки  малюнків  на  олімпійську  тематику.

У змаганнях  з  волейболу,  баскетболу,  кульової стрільби,  “козацькі забави”,  “Веселі старти”  взяли  участь  вчителі  та  учні  1-11  класів.

На  Всеукраїнський  олімпійський  урок  були  запрошені : школа художньої  гімнастики  “Греція”,  керівник – Волянюк   Анастасія  Русланівна, спортивна  група  секції  “тейквондо”,  тренер – Кінах  Олександр  Андрійович, президент  Волинської  федерації  тейквондо,  володар  4 дану, які  провели показові  виступи.

Переглядів: 142 | Додав: School7 | Рейтинг: 0.0/0