Головна » 2019 » Січень » 21 » Педагогічна рада
Педагогічна рада

«Реалізація основних принципів Концепції Нової української школи»

НУШ – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створення такого навчального закладу освіти, в якому буде приємно навчатись. Учні отримуватимуть не лише теоретичні знання, а й вміння застосовувати їх на практиці.

Учителі початкової школи запросили колектив до педагогічної кав’ярні «НУШ», де поділилися своїми знаннями та практичними вміннями, вказали шляхи реалізації основних принципів Концепції НУШ.

Учителі об’єдналися у шість груп, кожна з яких опрацювала та презентувала своє проблемне питання.

Родзинкою засідання педради були майстер-класи («Ранкове коло», робота з кубиками «Лего», здоров’язбережувальні вправи).

Вчитель, який не боїться змін та крокує у ногу із часом, неодмінно стане найкращим помічником для учнів до їхнього успішного майбуття.

Переглядів: 64 | Додав: School7 | Рейтинг: 0.0/0