Головна » 2019 » Вересень » 25 » Подорож у минуле
Подорож у минуле

Під час екскурсії учні 4-Б класу, батьки та вчитель Кльоц О. Є. побачили найстаріший замок Галичини, наймістичніший  та найміцніший замок Західної України. Під час  екскурсії Олеським замком та Підгорецьким замком  почули  про нещасливе кохання Марціани, дізнались, яку роль у житті польського короля Яна ІІІ Собєського відіграла блискавка, що вдарила об мармуровий стіл. І звісно ж  побачили унікальні мистецькі шедеври, споглянули розкішну архітектуру та  історичні інтер’єри. А ще, четвертокласники  змогли насолодитися прогулянкою по «італійському» парку та помилуватися чарівними краєвидами з високих вершин замку.

Відвідавши село Тараканів Дубенського району Рівненської області, де розташована оборонна споруда Тараканівський форт мандрівники відчули воєнний дух минулого. Особлива форма форту, його зовнішня потужність та архаїчний печерний вигляд,  історія створення вразили…

Екскурсія  – це найкращий відпочинок, під час якої можна дізнатися багато нового і цікавого, відволіктися від повсякденності та насолодитися атмосферою минулих епох.

Переглядів: 38 | Додав: School7 | Рейтинг: 0.0/0