Головна » 2016 » Березень » 15 » предметний тиждень математики
предметний тиждень математики

З 29 лютого по 5 березня в школі пройшов предметний тиждень з математики.

У сьомих класах було проведено засідання дискусійного клубу на тему «Математичні софізми». Вчитель математики Чимрук О. В. ознайомила учнів з поняттям математичного софізму. Команди хлопців та дівчат вели дискусію щодо правильності доведення тверджень.

Виховний захід «Сірники – це не іграшки!» для шестикласників підготувала вчитель математики Хома Любов Леонідівна. Учениця Гнатюк Богдана підготувала презентацію про історію виникнення чисел. Шестикласники цікаво провели час при розв’язуванні задач з використанням римських чисел за допомогою сірників.

Дев’ятикласники стали активними учасниками розважальної гри «Хто зверху?».

Восьмикласники презентували слайд-шоу на тему: «Цікаве про математиків». Метою заходу було не тільки ознайомити учнів з науковими відкриттями відомих математиків, а й з деякими цікавими фактами в їх біографії.

П’ятикласники брали участь в інтелектуальній грі «Що?Де?Коли?»

Переглядів: 176 | Додав: School7 | Рейтинг: 0.0/0