Вітаю Вас, Гість
Головна » 2012 » Листопад » 19 » Проекти в молодших класах - це складно ?
16:16
Проекти в молодших класах - це складно ?

Проекти в молодших класах - це складно ?

Так! Але все-таки це можливо.

         Світ змінюється з шаленою  швидкістю, але не змінним залишається наше прагнення на щастя і успіх  для наших дітей. Ми  готуємо наших дітей до життя в суспільстві,  головним багатством якого є інформація.

Серед новітніх освітніх технологій особливе місто посідає метод проектів. Використання проектно-технологічної діяльності на уроках та у  позаурочний час  сприяє розвитку творчих рис особистості, вмінню орієнтуватися в інформаційному просторі, самостійно добувати, узагальнювати інформацію, одержану з різних джерел, застосовувати її для індивідуального розвитку і самовдосконалення, критично мислити.

У 2012 – 2013 н.р. на базі ЛНВК ЗОШ І – ІІ ст. № 7 – природничий ліцей ” розпочинає свою роботу опорна школа з питання "Використання проектних технологій у початковій школі ”, керівником якої є Леся Борисівна Ващук, старший вчитель). Її слухачі -   класоводи шкіл  міста Луцька.

18 жовтня2012 р. відбулось перше засідання опорної школи. На ньому була присутня Ірина Олексіївна Шмігель, методист міського методичного кабінету управління освіти Луцької міської ради.  Педагоги ознайомились із планом роботи опорної школи, дізнались про програму Intel® «Навчання для майбутнього». Також переглянули захист навчального проекту "Вода - джерело всього живого, що був  представлений учнями 2-В класу та  класоводом  Л. Б. Ващук).


Переглядів: 918 | Додав: School7 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
Цікаво ! Перспективно! Бажаю успіхів і творчих здобутків! Так тримати!!!
Просмотров: | Дата: 29.05.2013

Ім`я *:
Email *:
Код *:
UA arrow mail

ЛНВК ЗОШ №7 I-IIст. -природничий ліцей