Головна » 2015 » Грудень » 27 » психолого-педагогічний консиліум
психолого-педагогічний консиліум

Головною  педагогічною ідеєю в роботі з учнями 1-х класів є створення найсприятливіших умов розвитку для кожної дитини з урахуванням її індивідуальних особливостей. Тому 24 грудня було проведено психолого-педагогічний консиліум «Адаптація учнів 1-х класів до умов навчання у школі». Метою такого заходу було знайти оптимальні форми і методи взаємодії учнів і учителів, проаналізувати проблеми, з якими учні стикаються в адаптаційний період, виробити шляхи їх подолання. У ньому взяли участь класоводи 1-х класів, вихователі групи продовженого дня, практичний психолог, медична сестра, учителі-предметники.

У ході консиліуму були обговорені питання щодо наступності у роботі дошкільного навчального закладу та початкової школи.

Психолог Бондарук Р. В. ознайомила учасників засідання з результатами своєї діагностичної діяльності – спостережень, експертних опитувань педагогів і батьків, діагностичних досліджень дітей.

Учителі початкових класів Боярчук Н. М., Чапюк Т. І., Ващук Л. Б., Грицай Т. С. спираючись на результати своїх спостережень і бесід з батьками, дали педагогічну характеристику класів загалом та поведінки конкретних дітей.

Медична сестра Дорощук О. А. проінформувала про стан здоров`я та фізичні особливості першокласників.

Заключним етапом консиліуму стало вироблення рекомендацій.

Переглядів: 125 | Додав: School7 | Рейтинг: 0.0/0