Головна » 2019 » Вересень » 27 » Родинне свято
Родинне свято

26 вересня 2019 року відбулося родинне свято у 4-Б  класі «Шануй батька й неньку» (вчитель Кльоц О. Є.). У дружньому колі зібралася вся велика класна родина: учні, їх мами й тата, братики і сестрички, бабусі та дідусі.. Вірші, пісні про родину, прислів’я та приказки, гуморески, легенди та притчі стали справжньою окрасою свята.  Кожне слово, кожен вірш, які промовляли юні артисти, звучали в цей день дуже щиро, бо були звернені до найулюбленіших і найрідніших їм людей. Діти підготували  сердечка з гарними побажаннями для своїх родин.  Найвищою винагородою для дітей були теплі погляди, лагідні посмішки і сльози щастя їх рідних та гостей. По закінченню свята всіх пригощали запашним короваєм. Тепле родинне свято   залишить добру згадку у серцях дітей та їх рідних, адже промінець добра і любові торкнувся кожного серця.

Переглядів: 46 | Додав: School7 | Рейтинг: 0.0/0