Головна » 2017 » Січень » 29 » семінар-практикум для слухачів курсів підвищення кваліфікації ВІППО
семінар-практикум для слухачів курсів підвищення кваліфікації ВІППО

25 січня 2017 року на базі КЗ "Луцька ЗОШ І-ІІ ст. №7-природничий ліцей" Луцької міської ради  відбувся семінар-практикум для слухачів курсів підвищення кваліфікації відділу початкового навчання Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти.

Знайомство гостей зі школою розпочалось з візитної картки (Карюк Ніла Василівна, директор школи). У ході заходу презентовано роботу методичного осередку вчителів початкових класів. Проведено інтегровані уроки у 1-Б класі (вчитель Кльоц О.Є.), 2-Г класі (вчитель Грицай Т. С.) та 3-В класі (вчитель Тютюрай О. В.). Учитель Хомяк Н. В. поділилася власним досвідом проведення інтегрованих уроків у початковій школі. Учитель Ващук Л. Б. провела майстер-клас «Використання проектної технології в початковій школі»

Переглядів: 68 | Додав: School7 | Рейтинг: 0.0/0