Головна » 2015 » Грудень » 17 » Семінар-практикум класних керівників
Семінар-практикум класних керівників

«Кожний юнак, кожна дівчина

повинні знати, що навчаючись

у школі, їм треба готувати

себе до праці, до того, щоб

створювати цінності, корисні

для людини, для суспільства»

В.О. Сухомлинський

10 грудня 2015 року «ЛНВК ЗОШ I-II ст.№7 – природничий ліцей» гостинно відчинив двері учасникам міського семінару-практикуму для класних керівників на тему «Формування професійно-трудової компетентності школярів у навчальному закладі». Директор школи Карюк Н.В. зазначила практичну значимість та актуальність даної теми. Заступник директора з виховної роботи Хайнацька Т.В. презентувала навчальний заклад.

В рамках семінару голова методичного об’єднання класних керівників Хома Л.Л. висвітлила матеріали з досвіду експериментальної роботи на тему: «Формування професійно-трудової компетентності школярів у навчальному закладі», практичний психолог Бондарук Р.В. провела профорієнтаційну гру «Вечірка».

Естетичне та емоційне задоволення присутні отримали від виховного заходу «Ярмарок професій». Учні 9-Б, 11-Б, 6-А, 8-А, 2-В класів у цікавій артистичній формі презентували професії свого майбутнього. Захід підготували класний керівник 9-Б класу Боярчук І.Р., соціальний педагог Риковська Н.М., учитель музичного мистецтва Гордійчук Г.С. і хореограф Бурачук В.А.

Вчитель обслуговуючої праці Орлова З.В. провела майстер-клас із виготовлення бонбоньєрки.

Підсумки семінару-практикуму підвела методист ММК управління освіти Луцької міської ради Матвійчук О.Є.

Переглядів: 128 | Додав: School7 | Рейтинг: 0.0/0