Головна » 2015 » Квітень » 7 » тиждень математики та економіки
тиждень математики та економіки

З 16 по 20 березня в навчальному закладі проходив тиждень математики та економіки.

В коридорах школи було проведено виставку відомих афоризмів та висловів щодо значення математики та математичних знань в житті людини, а також виставку  математичних газет, що готували  учні 5-11 класів.

Впродовж тижня були проведені  наступні заходи:

• математичний брейн-ринг для учнів 7-их класів( Чимрук О. В., Сірук В. О. );
  • учнівська конференція для учнів 11-их класів «Об’ємний світ»         ( Кисленко В. О., Хома Л. Л. );
  • математична вікторина  серед учнів 6-их класів ( Смалюк Н. Т. );
  • засідання шкільного  інтелектуального клубу «Ерудит» ( Чимрук О. В., Смалюк Н. Т. );
  • захист учнівських проектів для учнів 5-их класів ( Хома Л. Л., Голоюх С. Й. );
  • міні-турнір з економіки серед учнів 11-Г класу «Економіка в нашому житті» (Ярощук Л.І.)

В рамках тижня учні 5-11 класів взяли участь в Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру»  та міських математичних змаганнях імені М. Кравчука  «Крок до вершин математики».

Переглядів: 216 | Додав: School7 | Рейтинг: 0.0/0