Головна » 2014 » Жовтень » 17 » Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді “Дотик природи”!

17 вересня 2014 року проходив  обласний етап Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи» на базі Волинського обласного  еколого-натуралістичного центру. Ліцеїсти  навчального закладу презентували власні науково-дослідницькі роботи у формі стендового захисту з питань екологічного виховання, розвитку громадського екологічного руху, збереження біологічного й ландшафтного різноманіття природи.

За висновками експертного журі, у конкурсі-захисті наукових робіт  Жигалюк Вікторія, ліцеїстка 11-Б класу,  посіла І місце, Нестерчук Владислав,  ліцеїст 11-Б класу,  та Киричук Ілля,  ліцеїст 10-Г класу, посіли  ІІ місце. Наукові керівники: Теплюк Вадим Сергійович – учитель-методист, учитель спецкурсу “Фізіологія тварин”; Лотоцький Олег Володимирович – учитель-методист, учитель біології, екології.

Переглядів: 381 | Додав: School7 | Рейтинг: 5.0/1