Головна » 2015 » Листопад » 29 » ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ ШОСТОГО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО БІОЛОГІЧНОГО ФОРУМУ УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ “ДОТИК ПРИРОДИ – 2015”

19 – 21  жовтня  2015 року  в м. Києві проходив  фінальний етап  Шостого  Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи - 2015».  Ліцеїст  навчального закладу презентував  власну науково-дослідницьку роботу у формі стендового захисту з питань екологічного виховання, розвитку громадського екологічного руху, збереження біологічного й ландшафтного різноманіття природи.

За висновками експертного журі, у конкурсі-захисті наукових робіт   ЄРШОВ ВЛАДИСЛАВ, ліцеїст 11-Г класу,

посів ІІ місце у Всеукраїнському етапі.

Наукові керівники: Теплюк Вадим Сергійович – учитель-методист, учитель спецкурсу “Фізіологія тварин”;

Лотоцький Олег Володимирович  – учитель-методист, учитель біології, екології.

Переглядів: 107 | Додав: School7 | Рейтинг: 0.0/0