Головна » 2018 » Грудень » 17 » Захоплива мандрівка
Захоплива мандрівка

Аби урізноманітнити навчання 7 грудня, учні 1-А класу вперше вирушили на оглядово-пізнавальну подорож рідним містом. Провели її нестандартно – на тролейбусі. Щоб учні краще запам’ятовували інформацію про підприємства, які зустрічалися на нашому маршруті, наш гід Юлія Харчикова озвучила загадки про відповідні професії. За свою допитливість малі школярики отримали подарунки.

Дізналися про найдовший будинок у світі, який бере початок на проспекті Молоді, а закінчується на проспекті Соборності. Його протяжність 2 км. А ще малеча й гадки не мала, що у «Там Тамі» налічується понад 50 тисяч різних товарів.

Подорожувати було цікаво, пізнавально, захопливо. Сподіваюсь, що ця подорож залишить яскравий спогад у дитячій уяві.

Класовод 1-А класу                                                  І.О. Полетило

Переглядів: 11 | Додав: School7 | Рейтинг: 0.0/0